Tuesday, March 13, 2012

Khitbah (یک پیشنهاد / پیشنهاد ازدواج)

Khitbah (یک پیشنهاد / پیشنهاد ازدواج)

یک مرد مسلمان به ازدواج با یک مسلمان، اجازه دهید او در پیش از آن است که بودن داماد خواستگاری کردن توسط دیگران.
در این مورد اسلام منع خواستگاری کردن مرد مسلمان زنی که داماد توسط دیگران بود.پیامبر sallallaahu 'alaihi WA sallam گفت: "sallallaahu پیامبر' alaihi WA sallam منع شخص به خرید کالا که (برای خرید) ارائه شده توسط برادرش، و را ممنوع از سوی فرد که تا به ازدواج به داماد خود را به افرادی که دست خود را بپرسید و یا اجازه دهید آن را ترک ارائه شده است."
سنت دیدن چهره زنانی که داماد و می تواند چیزی است که می تواند در تشویق به ازدواج با او را ببینید. پیامبر WA sallallaahu 'alaihi، sallam گفت: "اگر کسی از شما می خواهم به خواستگاری کردن زن، اگر او می تواند چیزی است که می تواند به تشویق او را به ازدواج او و سپس آن را انجام دهید را ببینید!

 
آل Mughirah بن Syu'bah radhiyallaahu anhu ازدواج به زن پیشنهاد کرده بود، sallam WA alaihi sallallaahu پیامبر به او گفت: "نگاهی به این زنان، به دلیل آن است که شایسته تر در تداوم (عشق) بین شما دو نفر است."

 
امام در Tirmidhi rahimahullaah گفت: "برخی از محققان پیشنهاد کرد که حدیث است که چرا زنان نه به عنوان داماد می کند دیدن او ممنوع بود."
شرایط، ارکان و تعهدات در داخل aqad ازدواج

که گفت: امانت است که نزدیک به او است. و بسیاری از افراد دارای حق ازدواج یک زن آزاد از پدرش، و پدر بزرگ، و به همین ترتیب به سمت بالا است. شاید هم پسر و نوه اش، و برادر ناتنی مادرش، پس از آن وی نیمه تمام برادر و عموی است.

 
ابن Baththal rahimahullaah گفت: "آنها (محققان) انحراف از امانت. محققان Jumhur شامل ملک، هر ورزشکار-Tsauri، القاعده Layth، امام شفیعی، و دیگر از گفت، "ولی در ازدواج وارث موصی له (پدر)، در حالی که عموی مادرش، مادر او، وبرادران و خواهران مادر حق ندارد به سرپرست. "
نیاز به نگهبان برای یک زن. اسلام نیاز به امانت به زنان به عنوان ادای احترام به او، افتخار و آینده خود را نگه دارید. نگهبان آگاه تر از زنان است. بنابراین برای زنان، باید وجود داشته باشد سرپرست هدایت کسب و کار خود را، مراقبت ازدواج aqad.

 
نباید برای یک زن به ازدواج بدون سرپرست، و اگر این اتفاق می افتد و سپس ازدواج نامعتبر است. پیامبر sallallaahu alaihi WA sallam گفت: "هر کس زنی که بدون اجازه سرپرست او ازدواج کرد، و سپس باطل نامشروع (غیر قانونی)، دروغ ازدواج، ازدواج باطل است.
اگر مقاربت کسی، سپس او به دلیل توجیه خروس خود را به سوراخ زیر زمینی برخوردار است. اگر آنها مخالف هستند، و سپس سلطان (حاکم) امانت برای زنی که بی سرپرست است. "


ذهن Walimatul (جشن عروسی)
سوء مدیریت Walimatul (عروسی) و قانون او باید ساده باشد. پیامبر sallallaahu alaihi WA sallam گفت:

 
"Selenggarakanlah walimah حتی اگر تنها با کشتار بز،" حضرت sallallaahu alaihi WA sallam هشدار داد مردم را به walimah دعوت فقط مردم ثروتمند فقط نگه، اما همچنین باید دعوت مردم فقیر است. از آنجا که غذا به ثروتمندان خدمت کرده به تنهایی ظرف زشت، زشت است.

 
حضرت sallallaahu alaihi WA sallam گفت: "بدترین مواد غذایی است که غذا تنها در افراد walimah دعوت به خوردن غنی، در حالی که مردم فقیر دعوت نشده است. هر کسی که walimah، او در برابر خدا شورشی و رسول او حضور نداشت "
توجه داشته باشید مهم است، باید به افراد صالح، غنی یا فقیر، دعوت به عمل بر اساس sallallaahu پیامبر 'alaihi WA sallam: "نباید با کسانی که معتقدند و آیا مواد غذایی خود را خوردن نه شریک نیست، اما کسانی که می ترسند او را" مردم که walimah دعوت به شرکت، پس، او موظف به انجام دعوت.

 
پیامبر sallallaahu alaihi WA sallam گفت: "اگر هر یک از شما دعوت به شرکت در walimah رویداد، پس بیا!" ملاقات با walimah دعوت واجب، اگر چه افرادی که ناشتا هستند دعوت به عمل.


شب اول و مقاربت ادب
وقتی که شما برای اولین بار داماد aqad همسر پس از ازدواج ملاقات کرد، آن را توصیه به انجام برخی از کارها، به شرح زیر است: اول: داماد باید دست خود را را در تاج همسر خود را قرار دهید تا او برای او دعا می کنم.
پیامبر sallallaahu alaihi WA sallam گفت: "اگر هر یک از شما با یک زن ازدواج یا خرید یک برده سپس سر خود را بالا نگه و خواندن" بسم الله "do'akanlah با دعا و برکت به او گفت:" ای خدا، محبت او و تمنا می کنم، التماس می کنم خوبی از طبیعت خود را که او آورده است. و من پناه از زشتی و طبیعت شیطانی که او آورده است. "در مرحله دوم، او باید دو rak'ahs سنت و همسرش دعا. شیخ Albani rahimahullaah گفت: "ندارد حمایت Salaf (Sahabah و Tabi'in) است.

 
حدیث از ابو سعید Maula (آزاد برده شده بود) ابو آژانس توسعه بین المللی ایالات متحده. او گفت: "من ازدواج وقتی که من یک برده بود. وقتی که من با دعوت برخی از اصحاب پیامبر (ص)، که anhum عبدالله بن مسعود، ابو Dharr و Hudhayfah radhiyallaahu '.سپس وقت نماز بود، ابو Dharr عجله منجر به از نماز است. اما آنها گفتند: «شما (ابو سعید) به عنوان" او (ابو Dharr) گفت: "آیا این درست است" بله "آنها پاسخ داد. من هم رو به جلو نماز آنها منجر شود. وقتی که من یک برده بود.
منبع: http://almanhaj.or.id/

No comments:

Post a Comment